Захист навчальної практики

10 червня 2019 року відбувся захист навчальної практики студентів третього курсу юридичного відділення коледжу.

Навчальна практика проводиться з метою ознайомлення студентів з майбутньою спеціальністю. Вона покликана залучати студентів до відповідних видів діяльності на підприємствах, в установах та організаціях.

Протягом двох тижнів студенти мали можливість ознайомитися із структурою та функціонально-організаційними особливостями діяльності органів місцевого самоврядування, місцевої державної адміністрації, судових та правоохоронних органів, юридичних служб підприємств, установ та організацій.

Зібрані під час проходження практики матеріали свідчать про зацікавленість практикантів обраною професією.