Інструктивно-методична нарада по практиці

7 червня 2022 року відбулася інструктивно-методична нарада з питань організації та проведення практики для студентів 3 курсу спеціальності Право.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська ознайомила практикантів з наказом, підкресливши важливість навчальної практики, вказала на необхідність  закріплення та поглиблення теоретичних знань, одержаних студентами в процесі навчання, усвідомлення студентами необхідності отримання практичного досвіду в сфері правозастосовчої та іншої юридичної діяльності для більш ефективного подальшого навчання.

Керівник-методист практики Наталія Савчин акцентувала увагу на техніці безпеки та правилах поводження під час практики, необхідності ведення щоденника під час практики та складання звіту за її результатами для успішного захисту матеріалів практики.