Батьківські збори на другому курсі

4 листопада 2021 року в on-line режимі відбулися збори з батьками студентів другого курсу спеціальності “Право”.

Завідувач юридичного відділення Іванна Наконечна поінформувала присутніх про терміни навчання в цьому  семестрі, нагадала про необхідність оплати за навчання в наступному році, а також надала загальну інформацію щодо ЗНО для студентів коледжу.

Викладач Ірина Малиновська  озвучила вимоги до вивчення предметів “Теорія держави і права”, “Історія держави і права зарубіжних країн”, “Ораторське мистецтво”, відмітили кращі результати та вказали на недоліки студентів.

Куратор груп ПР-21 та ПР-22 Наталія Савчин ознайомила батьків із результатами навчання студентів у вересні та жовтні, відгуками викладачів щодо проблем успішності, дисципліни, спілкування, надала інформацію про заліки та екзамени.

Батьки також  отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання