Настановча нарада для студентів 3 курсу спеціальності “Право”

Важливою складовою навчального процесу в коледжі є практика. Методичні вказівки щодо проходження навчальної практики студенти третього курсу спеціальності «Право» отримали під час наради, що відбулася 10 червня.

Заступник директора коледжу з навчально-виробничої роботи Чупровська Марта Ярославівна ознайомила студентів з термінами проходження практики згідно з наказом ректора, особливостями оформлення, здачі та захисту матеріалів практики.

Керівник-методист Савчин Наталія В’ячеславівна провела інструктаж з техніки безпеки, ознайомила з правилами поводження та рекомендаціями в умовах карантину.

Завідувачка юридичного відділення коледжу Наконечна Іванна Миколаївна надала інформацію щодо розподілу студентів за базами практик