Відкрите лекційне заняття

У рамках тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Право» викладач вищої категорії Савчин Наталія В’ячеславівна провела відкрите лекційне заняття для студентів 4-го курсу з навчальної дисципліни «Цивільне право. Особлива частина». Студенти та присутні ознайомилися з поняттям договору найму (оренди) житла та його юридичною природою, формою укладення, орендною платою, правами та обов’язками сторін, членів сім’ї наймача та тимчасових мешканців. Цей договір є одним із способів реалізації права громадян на житло, яке передбачене та гарантоване ст. 47 Конституції України. Тому договір найму житла заслуговує на значну увагу, оскільки вирішення питання із житлом було і залишається однією з найгостріших проблем переважної більшості громадян у нашій державі.