Настановча нарада з організації та проведення виробничої практики

Важливою складовою закріплення та поглиблення теоретичних знань, одержаних студентами в процесі навчання є виробнича практика.

10 травня 2023 року відбулася інструктивно-методична нарада з питань організації та проведення практики для студентів 4 курсу спеціальності «Право» за участю заступника директора з навчально-виробничої роботи Марти Чупровської, керівників-методистів Іванни Наконечної та Наталії Савчин.

Студенти-практиканти були ознайомлені з наказом про практику, правилами техніки безпеки та правилами поводження під час практики на підприємствах, в установах та організаціях, поінформовані про необхідність ведення щоденника під час практики, складання звіту за її результатами, виконання індивідуальних завдань та надання додаткових матеріалів для успішного захисту практики.