Україна – правова країна

Постійний розвиток суспільних відносин призводить до потреби зміни та прийнятті нових нормативно-правових актів, тлумаченні їх змісту, новому підході до правових ситуацій.

Тому важливим є ознайомлення студентів та викладачів юридичного відділення з новинками літератури на правову тематику. Це стало можливим завдяки виставці, проведеній цикловою комісією професійної та практичної підготовки (спеціальність «Право») разом з бібліотекою.

На виставці були представлені нові редакції кодексів України, коментарі до них, праці науковців у різних галузях права, видані протягом останнього року.

Можливість використання найновіших видань дасть змогу студентам та викладачам покращити навчальний процес, сприятиме вивченню юридичних дисциплін, дасть усвідомлення необхідності постійного вдосконалення законодавчої бази для побудови правової держави.